Dnes vyšlo 1 článků

Kopačky evoPOWER: Hrajte fotbal jako profesionálové

Víte, co mají společného fotbaloví hráči Cesc Fàbregas, Marco Reus, Mario Balotelli, Yaya Touré, Nemanja Vidic, David Limberský, Marek Bakoš či Tomáš Rosický? Odpověď je jednoduchá: evoPOWER. Kopačky evoPOWER – tu nejnovější zbraň značky Puma, která poskytuje fotbalistům maximální hbitost a flexibilitu.

Fotbal naboso? Největší svoboda

Výzkumy značky Puma prokázaly, že nejdokonaleji a nejpřesněji kopnou hráči do míče bosou nohou. To samozřejmě není na hřišti možné, a tak se na trhu objevily nové vysoce výkonnostní boty, které byly vyrobeny dle nejmodernějších technologií a zlepšují přirozené kopací techniky.

Hmotnost jen 206 gramů

Kopačky evoPOWER patří k těm nejpokrokovějším. Nejen, že díky své hmotnosti pouhých 206 gramů patří mezi nejlehčí kopačky na trhu, ale zároveň udržují stabilitu nejen při sprintu, ale i při nejrůznějších otočkách a fotbalových kouscích.

Materiál pro maximálně přirozený pohyb

Společnost Puma zvolila pro výrobu kopaček evoPOWER extra měkký materiál z mikrovláken označovaný jako AdaptLite, který umožňuje noze zcela přirozený pohyb. Kopačky jsou navíc vysoce stabilní od špičky až k patě díky podešvu s technologií Gradual Stability Form a konstrukci EverFit, která zároveň umožňuje maximální flexibilitu. Materiál AccuFoam pak poskytuje dokonalou údernou plochu a zlepšuje přesnost střel i přihrávek. Kopačky evoPOWER navíc zabezpečují to, že se vám nikdy nebude zařezávat šněrování do nártu, i když jej maximálně utáhnete. Zabrání tomu totiž speciální pěna umístěná v jazyku boty.

Chcete-li hrát fotbal jako profesionálové, pak tento 206 gramový červeno-žlutý unikát nesmí ve vaší fotbalové výbavě chybět. Kopačky evoPOWER oceníte na pevném přírodním povrchu, ale i na mokrém či blátivém hřišti. A konečně se budete i na hřišti cítit jako v bavlnce.

Kopačky evoPOWER můžete zakoupit na www.a3sport.cz.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru