Kontroverzní aplikace Lulu: Dámy, ohodnoťte své bývalé!

Kontroverzní aplikace Lulu: Dámy, ohodnoťte své bývalé!

Vypadá to jako noční můra každého muže a asi se jí v dohledné době také stane. Byla spuštěna nová aplikace Lulu, díky které mohou dívky a ženy hodnotit průběh posledního rande.

Aplikace, která se porpvé objevila v únoru a funguje na iOS a Androidu, je určena výhradně ženám. Mělo by se jednat o bezpečnou „ženskou zónu“, kde mohou ženy hodnotit muže z různých hledisek, od humoru a ambicí až po kvalitu prvního polibku a sexu. Mužům je tedy vstup pochopitelně zakázán.

Jak Lulu funguje?

Jestliže vám je více než 18 let, můžete se připojit k aplikaci a synchronizovat ji se svým Facebookem. Pak už jen nahráváte do systému jména a fotografie mužů, se kterými jste si vyrazila, a hodnotíte je. Veškeré uživatelské aktivity jsou přísně anonymní a nejsou přímo propojeny s Facebookem, ovšem když narazíte na účet, který by mohl některou z vašich facebookových přítelkyň zajímat, můžete jej s ní sdílet. Do účtu hodnoceného muže je navíc možné přidávat hashtagy, takže lze dohledávat i specifické kvality, které u mužů nejvíce oceňujete.

Aplikace Lulu umožní ženám vypíchnout to nejlepší i nejhorší o každém muži, kterého v životě potkaly

Aplikace Lulu vám umožní vypíchnout to nejlepší i nejhorší o každém muži, kterého jste potkala

Aplikace se vás nejdříve zeptá, v jakém jste vztahu k hodnocenému muži – lze vybírat od bývalé přítelkyně, jednorázového rande až po obyčejné kamarádství. Pak vám předkládá nedokončené věty a žádá jejich doplnění ( Jeho vtipy mě vždy přimějí…). Když odpovíte na sérii takových dotazů, vygeneruje aplikace vaše hodnocení muže.

Šikana mužů nebo šance na podařené rande?

Ačkoliv se aplikace Lulu může zdát jako zákeřný způsob, jak pomlouvat a naprosto znemožnit všechny muže v širém okolí, její tvůrci uvádějí, že princip je jiný – jedná se také o způsob, jak si muž může najít novou partnerku. Řada žen používá tuto aplikaci i k tomu, aby na ní v tom správném světle předvedla své osamělé bratry či kolegy.

„Mou vizí vždy bylo vytvořit diskrétní, soukromý prostor pro děvčata, kde by se mohly bavit o nejdůležitější části jejich života – o jejich vztazích,“ říká Alexandra Chong, CEO o zakladatelka Lulu. Aplikace najde využití na party, v klubu nebo i při brouzdání na seznamkách, kde se ihned dozvíte o muži před sebou to nejpodstatnější.

Co si myslíte o aplikaci Lulu? Je vtipná, zajímavá, sexistická? Podělte se s námi o vaše názory!

Zdroj: https://mashable.com/2013/06/14/lulu-app/

Zdroj obrázků: https://mashable.com/2013/06/14/lulu-app/

Komentáře

Nahoru