Inzerce: Konstrukční (CAD) a obráběcí (CAM) systémy pro inženýrství a průmysl

Chytré počítačové programy nástroje pro návrh, analýzy, správu dat a technické ilustrace významně zvyšují produktivitu a pomáhají konstruktérům při jejich práci. Jedním z nejpoužívanějších systémů je SolidWorks od společnosti 3E Praha Engineering a.s., která se zaměřuje na tvorbu aplikací sloužících konstrukční prace pro inženýrství a na programy specializující se na technologické přípravy pro průmyslovou výrobu.

S (CAD) programem SolidWorks můžete snadno vytvářet lepší a hlavně neotřelé návrhy vlastních produktů. V systému SolidWorks naleznete inteligentní skicář s množstvím užitečných nástrojů od základní tvorby až po funkce sloužící k simulaci složitějších mechanismů (pohybové simulace, pevnostní analýzy, tvarové modelování). Velkou výhodou této aplikace je také uživatelsky přívětivé rozhraní, ve kterém se snadno zorientujete.

Dalším CAD programem je KeyCreator, jenž slouží primárně právě k modelaci procesů. Jestliže nevíte, co si pod tímto pojmem představit, podívejte se na následující obrázek. Z něj snadno pochopíte, k čemu program slouží.

Tento program využíjí zejména automobiloví konstruktéři, designéři či návrháři ve slévárenském, strojírenském a automobilovém průmyslu. Lze v něm bez problému vytvořit jakýkoliv návrh. Program zvládá plošné, drátové i objemové modelování a řadí se tedy svou funkčností mezi špičky v oboru.

O 3E Praha Engineering a.s.

Společnost 3E Praha Engineering a.s. působí na českém trhu již přes 20 let. Zaměřuje se na vývoj softwarových aplikací a zákazkové konstrukční práce, technologickou přípravu výroby, reverzní inženýrství a prototypovou výrobu a malosériovou výrobu s využitím CNC technologií. Mezi její další produkty patří například obráběcí (CAM) systémy  HSMWorks a SurfCam.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru