Dnes vyšlo 15 článků

Konsepti má novou manažerku marketingu a dodavatele PR služeb

Konsepti má novou manažerku marketingu a dodavatele PR služeb

Lenka Fučíková se stala součástí společnosti Konsepti. Bude na pozici manažerky marketingu, tudíž se bude starat o veškeré reklamní kampaně společnosti Konsepti. Předešlě působila Lenka Fučíková v agentuře Nydrle. Co se týká PR služeb, bude je mít externě na starosti studio PIART. 

Fučíková do Konsepti přichází z agentury Nydrle, kde pracovala zejména na digitálních projektech pro Moneta Money Bank, Vodafone, LG, Billu či Unilever. Zkušenosti s marketingem a komunikací sbírala v minulosti také ve startupu Lunchtime.cz (který v roce 2014 koupilo indické Zomato) či DHL IT Services. „V Konsepti budu mít na starosti celý marketing – online i offline. Mým cílem je zejména nadále posilovat pozici značky jako špičky v oboru a marketing více napojit na obchodní aktivity firmy.“ dodává Lenka Fučíková.

Lenka Fučíková_Konsepti

PIART, který zastupuje Lucie Šplíchalová, má v portfoliu klienty jako Sipral, Iceland, Nadace Vodafone, Nadace OSF či IN(ternet) Generation. Konsepti od spolupráce očekává posílení vztahů s médii a obecného povědomí o značce, lepší využití komunikačního potenciálu atraktivních značek i produktů a PR podporu při svých aktivitách a eventech pro veřejnost, které se v Holportu konají.

L-SPLICHALOVA-PIART-TISOPHOTO_small_copybw

O Konsepti

Firmu založili v roce 1995 Lucie a David Řezníčkovi. Jejich strategií je v úzké spolupráci s nejlepšími architekty dodávat nábytek a řešení pro realizace interiérů vyššího standardu, a to jak pro bytové, tak i byznysové prostory. V první fázi se výhradními dodavateli staly firmy Vitra, Moroso a Amat. Postupně je doplňovali další výrobci, jako např. B&B Italia, Kartell, Flos, Cappellini, Knoll, Baxter, Cassina, až na současný počet 48 zastoupených značek. Společnost do svého showroomu pravidelně vozí ty nejzajímavější současné designéry (Philippe Starck, Konstantin Grcic, Patricia Urquiola ad.). Mezi realizacemi jsou např. kanceláře Skype (2015-2018), Microsoft v Praze (2015), Socialbakers (2015), Divadlo J.K. Tyla v Plzni (2018), Velaa Private Island (2013-2015), Emblem Hotel (2014), Era Pardubice (2017), J&T Banka (2014, vítěz soutěže Zasedačka roku), interiér Sukovy síně pražského Rudolfina (2016), PPF Gate (2008) a mnoho dalších. V Praze provozuje Konsepti showroom v holešovickém areálu bývalé továrny Holport a od roku 2006 také Kartell Flagship Store. V Čestlicích u dálnice D1 vede obchod D1ONE. Bratislavský showroom má na starost architekt Boris Hrbáň. Vzhledem ke stabilnímu růstu firmy je v plánu nabírat další zaměstnance.

foto_Filip Jandourek, archiv Konseptifoto_Filip Jandourek_archiv Konsepti

Zdroj, text/foto: konsepti.com

 

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru