Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Konica Minolta pomůže holdingu Vítkovice s řízením tisků dokumentů

  • Nově instalovaná technologie umožní zvýšení bezpečnosti dokumentů a zpřesnění účtování
  • Inovace zdejšího tiskového prostředí vychází z nabídky Konica Minolta pro síťové společnosti
  • Podporu poskytuje nejširší servisní síť v České republice

 Praha, 6. října 2014 – Konica Minolta zajistí kompletní inovaci tiskového řešení pro strojírenskou skupinu Vítkovice, a. s. Celkově nahradí 154 tiskových přístrojů novými modely multifunkčních zařízení a nainstaluje nové verze bezpečnostního softwaru SafeQ. K inovaci tiskového prostředí dojde téměř ve třiceti společnostech skupiny Vítkovice, ve kterých se bude Konica Minolta následně starat o provoz jednotlivých zařízení, servis a dodávky spotřebních materiálů. 

„Hlavním požadavkem skupiny Vítkovice byla výměna dosavadních tiskových strojů, které jsme zde instalovali v roce 2011. Nová multifunkční zařízení jsou navíc vybavena vylepšenou verzí softwaru SafeQ, který zvyšuje bezpečnost práce s dokumenty a zpřesňuje účtování tiskových nákladů,“ řekl Michal Vyjídák, obchodní ředitel oblasti Konica Minolta Business Solutions Czech, a dodal: „Základem naší obecné nabídky pro síťové společnosti je vždy garance stejné úrovně služeb ve všech pobočkách či dceřiných společnostech.“

Konica Minolta v posledních letech intenzivně investovala do vybudování celorepublikové servisní podpory. Dnes disponuje nejširší sítí vlastních techniků v České republice a jako jediná na trhu nabízí kdekoli v Čechách a na Moravě osobní návštěvu u zákazníka do čtyř hodin od zavolání.

Mezi největší zákazníky Konica Minolta z oblasti síťových firem na českém trhu patří například energetická skupina RWE, GE Money Bank nebo prodejní řetězec Ahold. Podobný model tiskového řešení je však vhodný také pro menší, výrobně obchodní společnosti, které mají zastoupení například jen v několika krajských městech České republiky.

Štítky: , , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru