Tisková zpráva: Konica Minolta nabízí úsporné řešení pro malé podniky a živnostníky

  • Konica Minolta reaguje na požadavky zákazníků
  • Kompaktní zařízení nabízejí jednoduchost a všestrannost  s minimálními náklady

 Praha, 4. března 2014 – Konica Minolta uvádí na trh nové multifunkční stroje bizhub 3320 a bizhub 4020. Jde o kompaktní a přitom výkonná černobílá A4 zařízení navržená přímo pro potřeby malých a středních pracovních skupin, domácích kanceláří či živnostníků. Cílem těchto přístrojů je zajistit uživatelům základní funkce, jako je tisk, skenování, kopírování či faxování, při zachování nízkých pořizovacích a provozních nákladů.

 „Reagujeme na rostoucí poptávku zejména malých firem, ale i jednotlivců, pro které jsou základní funkce dostačující, ale důraz kladou především na rozměry a cenu zařízení,“ řekl Robert Lehar, produktový manažer Konica Minolta a dodal: „Nové modely bizhub 3320 a bizhub 4020 odpovídají přesně těmto požadavkům. Jde o kompaktní, spolehlivé přístroje, které se vyznačují nejen nízkými pořizovacími, ale i provozními náklady. Obě zařízení jsme vybavili intuitivním systémem ovládání nebo možností automatického zasílání naskenovaných dokumentů na e-mail či firemní server. Funkce vzdáleného dohledu navíc umožňuje sledovat stav tonerů či množství papíru v zásobnících.“   

Bizhub 4020 nabízí oproti modelu 3320 větší ovládací dotykový panel a vstup pro USB zařízení, ze kterého je možné tisknout, stejně jako je do něj možné skenovat. Dále disponuje třemi oddělenými vstupy pro papír s celkovou kapacitou až 2000 listů. Díky tomu je možné nepřerušeně tisknout na různé formáty papíru a provádět i velké tiskové úlohy.

Obě zařízení nabízejí také možnost oboustranného tisku, což šetří množství spotřebovaného materiálu a vyznačují i šetrností k životnímu prostředí. Přístroje jsou například vybaveny funkcí pro zajištění nízké spotřeby energie, která po určité době nečinnosti automaticky uvede celé zařízení do úsporného režimu.

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru