Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Konica Minolta dodala skupině Vítkovice nové technologie

  • Strojírenská skupina získala technologie a know-how pro provoz vlastního reprografického centra v Ostravě
  • Řešení od Konica Minolta zároveň pomůže snížit náklady skupiny na produkční tisk

Praha, 13. dubna 2015 – Skupina Vítkovice Machinery Group zahájila provoz vlastního reprografického centra podle návrhu Konica Minolta. Nové pracoviště umožní strojírenské skupině nabídnout profesionální tiskové služby veřejnosti a zároveň snížit vlastní náklady na tisk. Konica Minolta dodala kompletní technické a softwarové vybavení a zaškolila zaměstnance. Součástí kontraktu je rovněž kontinuální zajištění spotřebního materiálu a servisních služeb.

 „Skupině Vítkovice jsme poskytli návrh celého řešení, ukázku fungování v praxi a veškerou technologii, služby a know-how potřebné pro samostatnou obsluhu. Kapacita dodaných zařízení umožní zákazníkovi nejen využívat pracoviště pro vlastní potřeby, ale současně nabízet profesionální tiskové služby i veřejnosti,“ řekl Michal Vyjídák, obchodní ředitel oblasti Konica Minolta Business Solutions Czech, a dodal: „Navazujeme tím na naši dřívější spolupráci, v rámci které jsme skupině inovovali tiskové řešení a dodali 154 nových kancelářských zařízení.“

Reprografické centrum Vítkovice Machinery Group umožňuje mimo jiné tisk formátů od A5 po A0, včetně kompletace, dále vyhotovení fotoknih, plakátů, kalendářů, fotopohlednic a dalších materiálů na profesionálních produkčních strojích. Vlastní středisko zajišťuje rovněž snížení nákladů na tisk interních dokumentů. Služba je vhodná pro větší společnosti, které denně vytvářejí množství materiálů, jako jsou smlouvy, nabídky, audity a podobně. Typickými zákazníky jsou projekční společnosti, banky, poskytovatelé telekomunikačních služeb nebo auditorské společnosti.

Konica Minolta v České republice zavedla podobná pracoviště již pro pět svých zákazníků. V rámci kompletního outsourcingu služeb rovněž nabízí zajištění potřebného obslužného personálu. Celková odpovědnost za provoz reprografického centra, podatelny, archivu či jiných služeb tak zcela přechází na dodavatele.

 Doplňující fakta:

  • Více informací o službách reprografického centra Vítkovice Machinery Group naleznete na https://crd.vitkovice.cz.
Štítky: , , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru