Dnes vyšlo 1 článků

Konfigurace serverů v Brně

Nevíte si rady s řešením informačních technologií ve vaší firmě? Potřebujete zařídit zálohování, konfigurovat server nebo databázový systém? Zaplaťte si odborníka.

S počítačem dnes umí kde kdo a každý druhý si o sobě myslí, že je velký ajťák. Když ale dojde na věc, skutečnost je mírně jiná. Nainstalovat program možná dokážete sami, ale jakmile přijde na složitější firemní IT řešení, je lepší vsadit na odborníky.

IT poradenství v Brně nabízí společnost IT Done s.r.o. Zákazníci si je chválí nejen z hlediska spolehlivosti, ale i cen. Rozhodně vyjde finančně lépe si jednou za čas pozvat odborníka, než platit ajťáka na plný úvazek. Se zaměstnanci IT Done není problém se domluvit na pravidelném docházení. Na druhou stranu k vám do firmy po většinu času vůbec nemusí jezdit, čímž vám ušetří peníze. Cestu byste platili vy. Mnoho úkonů se dnes dá provádět vzdáleně, a tak tato brněnská firma působí po celé České republice.

servery

Jejich specialitou je propagace Open Source softwaru. Málokterá firma rozumně uzná, že je zbytečné platit za programy, když je možné najít alternativy zdarma. Zaměstnanci IT Done jsou zvyklí implementovat hlavně software, který můžete mít legálně zdarma. Pomocí Open Source jsou schopni vyřešit třeba systém zálohování na míru.

Kompletní péče o servery

Hlavní působností firmy jsou servery. Od konfigurace a instalace serverů Brno, přes monitoring a správu až k nastavení poštovních serverů. Instalují servery společnosti Dell i skládané na míru. Konfigurují linuxové servery (zejména distribuce Debian a CentOS), nebrání se ani platformě Microsoft Windows.

Nabízí monitoring serverů pomocí systému nagios. Monitorovací systém každých pět minut kontroluje, zda běží všechny vaše služby (http, smtp, ftp, imap, ssh, …). Pokud zjistí nefunkčnost některé ze služeb, okamžitě informuje technika a ten ihned pracuje na nápravě.

Hlavní filozofií společnosti je, že zákazník nikdy neplatí za čas strávený neúspěšným řešením problému. To zní férově.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru