Konference pro vývojáře Meet Magento začne v Praze již zítra

Ve dnech 31. 3. – 1. 4. 2016 proběhne v pražském hotelu Pyramida za účasti významných českých i zahraničních speakerů mezinárodní konference pro podnikatele a vývojáře věnovaná Magentu, která ponese název Meet Magento CZ 2016.

Meet Magento jsou konference o platformě Magento, jež se konají se po celém světě již od roku 2009. A letos se poprvé tato převratná akce uskuteční také na území České republiky.

Konference mezinárodní úrovně se zahraničními hosty nabídne komplexní pohled na e-commerce, a to jak z technologické stránky, tak souvisejících částí strategie vedoucí k úspěchu. Zazní doporučení v oblasti zákaznické podpory nebo obsahového marketingu.

12188898_1035349769848415_4729397544553068891_n

Konference Meet Magento v České republice

Mezi řečníky nebudou chybět celosvětově uznávaná jména spojená s platformou Magento – jako například evangelista Ben Marks, který nastíní nové příležitosti pro developery i pro obchodníky, jenž přináší Magento 2.

Během konference představí svá doporučení a tipy také další světoví odborníci jako Sergey Lysak (CEO společnosti Eltrino), jehož přednáška bude zaměřená na nejfunkčnější strategie pro e-commerce segment.

Sergey Sundukovskiy se rozhovoří o tom, jak se dá na Magento platformě vybudovat vlastní startup.

Igor Bondarenko se bude věnovat tomu, jak správně nastavit procesy při vývoji modulů pro Magento. Alexander Stelmakh pak detailněji rozebere Magento 2 z pohledu SEO. Mezi řečníky vystoupí také Guido Jansen, který povypráví o tom, co dělat, aby u vás uživatel zůstal ještě o něco déle a jak jej přesvědčit ke koupi. Ivona Namjesnik probere veškerá zákoutí content marketingu.

Z českých řečníků stojí za zmínku přednáška Radka Víta ze společnosti Lundegard, který bude na konferenci přednášet o úskalích spojených s velkými migracemi na platformu Magento. Dále se představí Stanislav Puffler a Lukás Bialoň, což jsou další jména, která můžete znát z tuzemské scény.

Celá akce trvá 2 dny a začíná ve čtvrtek od 8:30 (první čtvrteční prezentaci začíná Ben Marks již v 10:10) a končí v pátek v 16 hodin. Detailní program celé akce Meet Magento CZ 2016 naleznete zde.

Akci organizuje společnost Neklo. Vstupenky na tuto dvoudenní akci jsou stále k dispozici za 140 USD (3 400 Kč), zaregistrovat se můžete na: https://store.neklo.com/mm16cz.html

Hlavním partnerem Meet Magento 2016 se stala společnost Microsoft, která promluví nejen o tom, jak co nejlépe využít možností open source platformy Magento v Azure, ale zároveň také pro hosty této události připravila na 1.4.2016 workshopy zaměřené na Microsoft Azure.

Partnerem konference je také společnost Lundegaard, aktuálně jediný certifikovaný partner Magenta pro ČR. Lundegaard se zaměřuje dlouhodobě na platformu Magento a disponuje největším počtem certifikovaných vývojářů specializujících se čistě na platformu Magento.

Dalšími sponzory akce jsou pak společnosti ARTIO, Inchoo nebo Snowdog.

O platformě Magento

Magento Commerce je vedoucí open source platforma v oblasti obchodování s více než 50 miliard dolarů obratu v transakcích uskutečněných ročně. Magento pohání více než 240 000 eshopů a právem je považováno za nejpopulárnější open source e-commerce platformu na světě vůbec.

Což dokládá i zisk ocenění vedoucí e-commerce plaforma roku 2015 podle Internet Retailer Top 1000, B2B 300 and Hot 100 lists. Magento Commerce pracuje ruku v ruce s obchodníky, výrobci značek v oblastech B2C a B2B průmyslu, kde integruje digitální a fyzické zkušenosti nákupů.

Magento Commerce je podporováno rozsáhlou globální sítí více než 300 řešeními svých technologických partnerů a vysoce aktivní globální komunitou s více jak 66 000 vývojáři po celém světě. Dále má jedno z největších e-commerce marketplace pro získání a stažení rozšíření – Magento Marketplace.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru