Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Konference IS2 přilákala hvězdné řečníky z řady zemí

Konference IS2 přilákala hvězdné řečníky z řady zemí

Proslulý lovec špionů Martin Smith bude v Praze přednášet o informační bezpečnosti. Konference IS2 přilákala hvězdné řečníky z řady zemí.

Martin Smith, který jako psycholog pracující pro britskou vládu dokázal najít a odhalit řadu zahraničních špionů a který se v posledních letech zabývá především ochranou proti průmyslové špionáži, bude jedním z hlavních přednášejících 14. ročníku konference IS2, která proběhne ve dnech 29. – 30. 5. 2013 v pražském Trojském zámku.

Martin Smith již několik let působí převážně v komerčním sektoru, i když pracuje například i pro vedení NATO. Jako přednášející je vyhlášený poněkud extravagantním vystupováním a svébytným smyslem pro humor.

Dalšími řečníky budou např. přední evropský odborník na počítačové právo profesor Jos Dumortier, vyhlášený expert na migrace platebních karet Berthold Ruf a člen globálního vedení HP Martin Zadák.

V rámci této konference, jejímž pořadatelem je společnost TATE International, vydavatel časopisu Data Security management, se pravidelně setkávají odborníci na bezpečnost počítačových systémů z bank, energetických podniků, telekomunikací, průmyslu, státní správy a dalších sektorů. Kromě špičkových přednášek probíhají i diskuze v panelech a konference nabízí i široké možnosti neformálních rozhovorů, ať již v rámci hlavního programu nebo doprovodných společenských událostí.

Podrobnější informace o konferenci, programu a partnerech naleznete na https://www.tate.cz/is2.

Kontakt:

Podrobnější informace o konferenci, programu a partnerech naleznete na https://www.tate.cz/is2 nebo na tel. +420 257 920 320.

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru