Dnes vyšlo 1 článků

Konference IS2 přilákala hvězdné řečníky z řady zemí, mluvit se bude hlavně o bepečnosti

Proslulý lovec špionů Martin Smith bude v Praze přednášet o informační bezpečnosti. Konference IS2 přilákala hvězdné řečníky z řady zemí. Máte jedinečnou příležitost setkat se v Praze s těmito (a mnoha dalšími) významnými a zajímavými osobnostmi:

Jos Dumortier

Přední evropský odborník na počítačové právo, vládní poradce a expert Evropské komise.

Radim Polčák

významný český právník specializující se na právo IT.

Berthold Ruf

expert, který řídil migraci zpracování 10 milionu debetních karet z Rakouska do Švýcarska.

Martin Smith

bývalý důstojník v Royal Air Force, jehož více jak 25 letá fascinující praxe v oblasti bezpečnostivedla od získání titulu z psychologie až k oblasti kontrašpionáže a boje proti terorismu a následně do komerční oblasti korporátní a IT bezpečnosti.

Jan Zadák

prezident divize HP Enterprise Services pro region EMEA společnosti Hewlett-Packard, a bývalý výkonný viceprezident pro celosvětový obchod a marketing divizeEnterprise Business Hewlett-Packard.

 

Konference IS2

Martin Smith, který jako psycholog pracující pro britskou vládu dokázal najít a odhalit řadu zahraničních špionů a který se v posledních letech zabývá především ochranou proti průmyslové špionáži, bude jedním z hlavních přednášejících 14. ročníku konference IS2, která proběhne ve dnech 29. – 30. 5. 2013 v pražském Trojském zámku.

Martin Smith již několik let působí převážně v komerčním sektoru, i když pracuje například i pro vedení NATO. Jako přednášející je vyhlášený poněkud extravagantním vystupováním a svébytným smyslem pro humor.

Dalšími řečníky budou např. přední evropský odborník na počítačové právo profesor Jos Dumortier, vyhlášený expert na migrace platebních karet Berthold Ruf a člen globálního vedení HP Martin Zadák.

V rámci této konference, jejímž pořadatelem je společnost TATE International, vydavatel časopisu Data Security management, se pravidelně setkávají odborníci na bezpečnost počítačových systémů z bank, energetických podniků, telekomunikací, průmyslu, státní správy a dalších sektorů. Kromě špičkových přednášek probíhají i diskuze v panelech a konference nabízí i široké možnosti neformálních rozhovorů, ať již v rámci hlavního programu nebo doprovodných společenských událostí.

Více o této akci: https://www.tate.cz/cz/is2-2013/

Komentáře

Nahoru