Dnes vyšlo 1 článků

Konference Internet a Technologie se bude konat 20.5.

Konference Internet a Technologie se bude konat 20.5.

V pondělí 20. 5. odstartuje v Národní technické knihovně v Praze konference Internet a Technologie. I letos se odborníci budou z velké části věnovat tématům spojeným s IPv6 či bezpečností. První den akce ale vystoupí i průkopník open hardware 3D tisku v Česku Josef Průša. Konferenci organizuje sdružení CZ.NIC, správce české národní domény.

Bezpečnostním tématům se budou věnovat například Jan Kolouch z Policejní Akademie ČR či Tomáš Hála z Active 24. Ten představí případovou studii k nedávným (D)DoS útokům.

Pozornost si jistě zaslouží i panelová diskuse nad chystaným zákonem o kybernetické bezpečnosti, které se zúčastní také jeho autor z NBÚ. Dále vystoupí přední čeští registrátoři domén, odborníci na IPv6 nebo zástupci sdružení NIX.CZ a CESNET.

Bližší informace jsou k dispozici na https://www.nic.cz/it13. Zde se mohou zájemci registrovat do 13. května.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru