Konečně klávesnice, do které musíte pořádně mlátit

Jistě víte, že do klávesnice se běžně nemlátí. Obzvlášť pokud se jedná o nějaký drahý herní model. Jasně že to víte. Jenže občas prostě přijdou chvíle, kdy se s tím nedá nic dělat a v zápalu vzteku do ní stejně pořádně praštíte. Ono se prakticky nic nestane. Vám se třeba uleví a koupíte si novou.

Nicméně pokud nemáte na to si pořád kupovat nové klávesnice nebo pokud se nedokážete ovládat opravdu hodně často, máme tu pro vás řešení. Jedna berlínská firma se totiž rozhodla, že je nejvyšší čas udělat něco pěkného pro všechny ty lidi, kteří by si u počítače rádi do něčeho praštili.

keyboard

Vybijete si vztek a zároveň si zacvičíte

Stručně řečeno se jedná o klávesnici, která vás donutí natolik využít veškerou energii, že už vám žádná nezbyde na to, abyste se vztekali. Nápad totiž nevznikl za účelem uspokojit všechny, kteří rádi mlátí do klávesnice. Vznikl právě proto, abyste si u počítače pěkně protáhli celé tělo.

This-Keyboard-Wants-You-to-Punch-It-As-Hard-As-You-Can-Video-464500-2

Celé to spočívá v tom, že jednotlivé klávesy reprezentují boxovací pytle. Pokud chcete něco napsat, pěkně budete muset pár takových pytlů udeřit nebo kopnout. Po chvilce psaní budete určitě rádi vzpomínat na to svoje ťukání na klávesnici dvěma prsty. I to je totiž znatelně rychlejší. S boxovacími pytli totiž s přibývající dobou psaní znatelně klesá vaše rychlost.

keyboard_2

Prý je to ale dokonalé propojení práce s odpočinkem. Co myslíte?

Zdroje: DailyMail, Softpedia

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru