Konečně firma, která má koule

Konečně firma, která má koule

Reklama musí zaujmout. A jak lidi zaujmout na tolik, aby si reklamu spustili ještě aspoň jednou a aby se o ni podělili se svými známými? Tým eSvetlo.cz vsadil na humor. A jak je vidět, byla to rozhodně trefa do černého. Není nad reklamu, při které se zasmějete. Vtipné scény vám jistě utkví v paměti.

eSvetlo.cz aneb Posviťte si na úspory je eshop specializovaný na LED osvětlení a žárovky. Právě včera představil novou reklamu s názvem „Naše ledky jsou k**** dobrý“. A jistě právě i názvem každého zaujme.

Reklama vás nezklame už v prvních sekundách. Zaujme sympatický Štěpán, který vás uvede pozdravem „zdarec“, nahá slečna zase podpoří vizi, že jejich ledky jsou k**** dobrý. Když Štěpán vykládá o tom, že můžete za rok ušetřit až 4000 Kč za rok, jako výbornou názornou ukázku vám představí horu toaletního papíru, který si můžete za ty ušetřené čtyři tisíce koupit. Jednoduše cokoliv, co Štěpán řekne, je názorně předvedeno.

Že obdivujete toho kreativního člověka, který dokázal nápad na video vymyslet tak působivě? No ono to vlastně nepochází tak úplně z chytrých českých hlaviček.  Naše ledky jsou k**** dobrý je v podstatě českou verzí reklamního videa DollarShaveClub.comOur Blades Are F***ing Great. Jen se koukněte a zkuste srovnat vše, co se objevuje v obou videích.

I když je to jen kopie, je v Česku reklama eSvetlo.cz podle většiny něčím ojedinělým, takže úspěch už je touto dobou téměř zajištěný. Uživatelům se video líbí, jen posuďte z jejich komentářů:

Tomu říkám reklama! 😀
Hodně dobrý akorát škoda, že v posledním střihu se přestane hlavní aktér koukat do kamery.
Tvl já si chci taky skočit do hory toaleťáků 😀

Nebo rovnou komentář od samotného Kazmy Kazmitche, který se v podobných věcech rozhodně vyzná: Konečně firma, která má koule 🙂

Komentáře

Nahoru