Konečně budete vědět, co si vaše kočka myslí!

Co si vaše kočka myslí? A co by vám asi říkala, kdybyste rozuměli jejím slovům? Možná, že je lepší, to nevědět. Ale kdybyste přece jen stáli o to, aby s vámi kočka mluvila, možná se vám bude líbit kočičí obojek s názvem Catterbox, který překládá kočičí mňoukání do lidské řeči.

Majitelé koček konečně budou vědět, co jim jejich kočka říká. Alespoň to tedy tvrdí výrobce obojku Catterbox, který má překládat kočičí mňoukání do lidské řeči.

Na webových stránkách produktu se můžete dozvědět, že tvůrci obojku Catterbox analyzovali kočičí mňoukání a vytvořili program, který jej přeměňuje na lidský hlas. Tento obojek je asi zajímavý nápad. Ale zvláště pokud máte doma hodně umňoukanou kočku, dovedete si představit, že je neustále překládána? Možná by to byl tak trochu blázinec. :-)

zdroj/foto: temptationslab

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru