Dnes vyšlo 15 článků

Konečně budete vědět, co si vaše kočka myslí!

Co si vaše kočka myslí? A co by vám asi říkala, kdybyste rozuměli jejím slovům? Možná, že je lepší, to nevědět. Ale kdybyste přece jen stáli o to, aby s vámi kočka mluvila, možná se vám bude líbit kočičí obojek s názvem Catterbox, který překládá kočičí mňoukání do lidské řeči.

Majitelé koček konečně budou vědět, co jim jejich kočka říká. Alespoň to tedy tvrdí výrobce obojku Catterbox, který má překládat kočičí mňoukání do lidské řeči.

Na webových stránkách produktu se můžete dozvědět, že tvůrci obojku Catterbox analyzovali kočičí mňoukání a vytvořili program, který jej přeměňuje na lidský hlas. Tento obojek je asi zajímavý nápad. Ale zvláště pokud máte doma hodně umňoukanou kočku, dovedete si představit, že je neustále překládána? Možná by to byl tak trochu blázinec. 🙂

zdroj/foto: temptationslab

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru