Konečně aplikace přímo na focení jídla

Instagram je už plný fotek fitness snídaní, obědů z restaurací a zdravých večeří. Z lidí, kteří si před vložením sousta do úst vyfotí talíř, si svět dělá legraci. Pokud jídlo fotíte rádi a neobáváte se výsměchu, doporučujeme vám podívat se na novou aplikaci Foodie. Je to totiž foťák přímo na jídlo.

Aplikace Foodie je dostupná pro Android a iPhone. Podobně jako Instagram nabízí 24 filtrů (určených speciálně na jídlo) a pár dalších nástrojů na úpravu fotek. Všechny mají jediný cíl: aby váš pokrm vypadal ještě víc k snědku.

Jednotlivé filtry jsou pojmenované například „maso“, „sushi“, „dort“ atd. Autoři už za vás vybrali, co vypadá nejlépe pro jaký pokrm. Aplikace vás také upozorňuje, zda telefon nad jídlem držíte vodorovně, nebo ho máte otočit pro lepší záběr.

foodie

Nechybí možnost sdílení na Instagramu, Facebooku a Twitteru, abyste mohli pořádně štvát hatery, kterým se fotky jídla nelíbí.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru