Dnes vyšlo 1 článků

Koncept iPhonu 8 od kyrgyzského designéra se stane realitou

V listopadu 2014 kyrgyzský designér známý pod přezdívkou Steel Drake představil svůj nápad na vzhled iPhonu 8. Návrh byl opravdu povedený, zaujal mnoho médií a uživatelé tvrdili, že by si takový iPhone přáli. Sny se brzy stanou realitou.

Je dost pravděpodobné, že se telefon dočká realizace. Drakeův design pochopitelně nevytvoří přímo Apple, ujme se toho jedna americko-čínská společnost, které Drake svůj nápad prodal.

iphone8

„Před nějakou dobou jsem design nabídl k prodeji, ale navrhované částky nebyly nic moc, až o několik měsíců později přišel muž se slušným návrhem a já jsem souhlasil,“ popsal Drake.

Designér koncept prodal už téměř před rokem, ale až do nedávna to bylo tajemství. Přesný název, pod kterým se telefon bude prodávat, zatím nebyl zveřejněn, iPhone to zcela určitě nebude. Čínské firmy mají s produkováním kopií iPhonů dostatečné zkušenosti, často je vypouští na trh ještě před oficiálním uvedením nové řady iPhonu.

iphone82

iphone83

iphone84

Je jisté, že kvůli použitým technologiím bude skutečný telefon o něco tlustší než iPhone. Určitě na něm poběží Android, což ho v podstatě řadí k jiným běžným čínským kopiím. Lákadlem bude jen design a cena. Určitě bude znatelně levnější, než kdyby byl z dílny Apple.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru