Dnes vyšlo 15 článků

Koncept epické Motoroly by se mohl proměnit ve skutečnost

Designér Toooajk představil zajímavý koncept modelu Motorola DROID Turbo 3. Koncept by měl být nástupcem loňské vlajkové lodi Motorola DROID Turbo 2, který se vyznačuje dlouhou životností baterie, procesorem Qualcomm Snapdragon 810 a 3GB pamětí RAM.  

Motorola DROID Turbo 3 v očích designéra Toooajk by poskytla bohatý soubor high-end hardwaru v elegantním celokovovém tělu. Uživatelé by si vychvalovali 5,2palcový QHD displej, procesor Qualcomm Snapdragon 821 SoC, neuvěřitelnou 6GB paměť RAM a 128GB vnitřní úložiště. Samozřejmostí by bylo USB typu C a baterie s kapacitou 2 930 mAh se „Super Fast Turbo“ nabíjením. Nechyběl by ani snímač otisků prstů na zadní straně.

V přední části by se nacházela 8 megapixelová kamera a v zadní části 16 megapixelová kamera Sony IMX298. Epický model s šířkou pouhých 5,2 milimetrů by vyšel na 650 dolarů. Ale jedná se pouze o koncept, který se možná niky nestane realitou.

Zdroj: Phone Arena

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru