Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Komunikační agenturu Move UP posílila Valerie Stulíková

Do agentury Move UP na pozici Senior Account Manager nastoupila Valerie Stulíková. Posílí stávající tým komunikační agentury, která zajišťuje komplexní služby v oblasti public relations, komunikace, marketingu, digitálního publikování, tvorby obsahu a podpory startupů. Valerie se bude věnovat především klientům z technologického sektoru.

Valerie se do českého prostředí vrací po dvanácti letech strávených v zahraničí. Díky svým zkušenostem z dlouhodobých pobytů v USA, Francii a na Ukrajině bude koordinovat komunikační aktivity vybraných klientů směřující za hranice České republiky.

Valerie_Stulikova_2

Před příchodem do agentury Move UP organizovala Valerie tři ročníky největší charitativní akce napříč diplomatickou komunitou v Kyjevě – IWCK Charity Bazaar. V rámci této události koordinovala aktivity 40 ambasád, 2 000 dobrovolníků a zodpovídala za program pro 8 000 návštěvníků. Byla rovněž zvolena Prezidentkou klubu diplomatické komunity v Kyjevě, kde se věnovala rozvoji této neziskové organizace se zaměřením na charitativním projekty na Ukrajině a integraci rodin z diplomatické komunity v ukrajinské metropoli.

Valerie Stulíková vystudovala postgraduální studium managementu na Česko-francouzském institutu řízení podniku a mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. Mluví plynně anglicky, francouzsky, rusky a ukrajinsky. Má tři děti a ve svém volném čase ráda cestuje a tančí. Aktivně se věnuje stepu a současnému tanci. Působí jako předsedkyně stepařského Občanského sdružení Tappy, které mimo jiné pořádá Ples stepařů a přátel stepu.

„Valerie přináší do našeho týmu bohaté zkušenosti především z koordinace mezinárodní komunikace a rozsáhlých společenských akcí. Naši agenturu obohatí nejen svou profesionalitou a zkušenostmi, ale také neutuchající energií a příjemným humorem. Stává se dalším významným článkem interního řetězce, který trvale pomáhá našim klientům růst,“ uvedl Ivan Lukáš, ředitel agentury Move UP.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru