Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Komunikaci Home Creditu vede Linda Bilal

Tiskovou mluvčí a vedoucí interní a externí komunikace pro ČR a SR společnosti Home Credit se stala Linda Bilal. Od 1.6.2019 vystřídá na pozici Zuzanu Bienvenu, která odchází na roční mateřskou přestávku. Linda Bilal má více než 15leté zkušenosti se strategickým marketingem a komunikací na mezinárodní úrovni.

Společnost Home Credit a.s. byla založena v roce 1997 a dnes je součástí globální fintech skupiny, která ve svém oboru patří k největším na světě. Home Credit pomáhá lidem nejen při nákupech na splátky přímo v obchodech a na internetu, ale nabízí také hotovostní úvěry a úvěry na auta, konsolidaci stávajících půjček nebo kreditní karty. V Česku poskytl Home Credit a.s. v roce 2018 úvěry v celkové výši 10,65 miliard Kč.

IMG-20121201-WA0000 (002)

Linda Bilal spolupracuje se společností Home Credit více než 5 let pod hlavičkou své vlastní firmy Marketing Atelier. Předtím působila v agentuře Havas, kde řídila komunikaci řady značek. Podílela se na tvorbě PR strategie, koordinace a její adaptace na různé evropské trhy. Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, fakultu managementu a London School of Public Relations.

Zdroj, foto: homecredit.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru