Dnes vyšlo 15 článků

Komunikace přes emoji: Ford navrhl vestu pro cyklisty

Komunikace přes emoji: Ford navrhl vestu pro cyklisty

V rámci kampaně Share The Road vytvořil Ford koncepční vestu pro cyklisty, který sdílí emodži a směrové signály s řidiči, kteří za nimi jedou. No není to geniální nápad? Šťastná tvář, rozzlobená tvář, neutrální tvář, levé a pravé šipky a výstražný signál. To jsou ty nejdůležitější symboly a znamení, které dokáže vesta od Fordu zobrazit. 

Ford opět vytvořiljen koncept, který se možná nikdy nedostane do sériové výroby. Stejně tak jako jsme minulý týden psali o chytré posteli od Fordu, která dokáže partnery udržet na polovině. Postel se také nikdy nevyrobí. Ale vraťme se alespoň ke konceptu cyklistické vesty, která by vyřešila spoustu problémů na silnicích.Vesta má na zádech LED plochu zobrazující emodži. Řidiči, kteří jedou za cyklistou tak dobře vědí, kam má cyklista namířeno a co má v úmyslu.

Snímek obrazovky 2020-02-17 v 12.03.59

Ford navrhl vestu prokampaň Share The Road, kde Ford říká, že „silnice jsou pro sdílení“.

Ford má plán inteligentní mobility společnosti Ford „zahrnuje sdílení vozidel a e-kola pro dojíždějící a komerční uživatele. Plán také zahrnuje pronájem jízdních kol FordPass a autobusy Chariot. Ford se svým projektem inteligentní mobilitysnaží předejít velkému počtu mrtvých cyklistů na silnicích. A zároveň chce lidi motivovat, aby se nebáli cestovat na cyklistickém kole.

Zdroj, foto: gearjunkie.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru