Tisková zpráva: Kompletní podpora podnikání nově na jednom místě v Brně

DATA- DOKUMENTY – FINANCE

Ve čtvrtek 6. února společnosti AGORA PLUS, a.s. a AGORA DMT, a.s. se svými partnery Tax Consulting s.r.o a Royal Seal s.r.o v Brně otevřou novou administrativní budovu „ AGORA“, ve které firmy naleznou kompletní servis pro své podnikání, především v oblasti dat, dokumentů a financí.

Firmy budou moci nově ušetřit a zefektivnit své podnikání.

„Čas je jednou z nejcennějších komodit. Právě ten naši partneři ušetří, když vše nově vyřídí na jedné adrese, na Řípské 11D v Brně-Slatině. Ať už se to týká oblasti IT infrastruktury, správy dat, práce s dokumenty či financí,“ říká Ing. Josef Veškrna, předseda představenstva společnosti Agora plus, a.s.

V nové budově se nachází také školicí centrum, kde budou i během slavnostního otevření probíhat workshopy a semináře, na které se mohou zástupci firem bezplatně hlásit, a kde jim budou představeny nejnovější trendy v oblasti dat, dokumentů a financí.

„Pokud má být Vaše podnikání úspěšné, je potřeba se mu věnovat na sto procent. Pak je jasné, že zbývá málo času stále sledovat všechny novinky v IT a podobně. Proto již řadu let v Agoře systematicky a pravidelně podporujeme partnery tím, že děláme školení a semináře, kde se firmy vše podstatné dozví za několik málo hodin, často přímo od zástupců světových značek,“ popisuje Josef Veškrna.

Agora plus, a.s. vždy připravuje řešení každému zákazníkovi na míru, za použití těch nejmodernějších technologií, které před samotnou instalací odladí ve svém demo roomu na simulaci běžného produkčního prostředí.

„S novou budovou společnost Agora plus, a.s. se nám splnil sen zajistit pro naše partnery nové školicí centrum a špičkový demo room s nejmodernějšími technologiemi, ale též tolik potřebný prostor pro růst,“ dodává Josef Veškrna.

Společnost Agora plus, a.s. je již více než 15 let specialistou v oblasti data storage, tedy bezpečných diskových uložišť a správy dat, včetně cloudových řešení, a to napříč spektrem světových výrobců IT infrastruktury. Nad instalovaným řešením poskytuje trvalý dohled a servisní služby v režimu 24 hodin, 7 dní v týdnu.

KONTAKT:

Jiří Lokaj

mluvčí Agory plus, a.s.

+420 603 774 882

lokaj@agoraplus.cz

www.agoraplus.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru