Dnes vyšlo 15 článků

Komentáře přes Google+ ve službě Blogger

Komentáře přes Google+ ve službě Blogger

Čtení a odpovídání na komentáře může být jedním z nejzajímavějších aspektů blogů. Může vám pomoci spojit se s vašimi čtenáři, takže jsme udělali věci jednodušší. Píše Google.

Komentáře na mnoha webech jsou dnes často zajišťovány pomocí facebookového modulu. Na podobnou dráhu se vydává i Google. Počínaje dnešním dnem můžete na svém blogu Blogger povolit komentáře pomocí Google+. Podle Googlu vám to přinese několik výhod:

Zobrazení blogu a Google+ komentářů na jednom místě

Pokud si prohlížíte vlákna vašich komentářů na blogu, uvidíte aktivitu od přímých návštěvníků a od lidí mluvících o obsahu vašeho blogu na Google+. Například v případě, že je na Google+ veřejná diskuze o jednom z příspěvků z vašeho blogu, tyto komentáře a odpovědi se objeví i na vašem Blogger blogu. Tímto způsobem můžete zapojit více čtenářů.

Pomoc čtenářům s komentářem a spojení s jejich kruhy

Čtenáři vašeho blogu mají nyní možnost vyjádřit se veřejně nebo soukromě do kruhů na Google+. A když prochází komentáře na blogu, mohou je vidět všechny, nebo pouze ty nejnovější, nebo jenom ty od lidí v jejich kruzích.

Zdroj a obrázek: googleblog.blogspot.cz

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru