Dnes vyšlo 15 článků

Komentáře na Facebooku budou brzy vypadat jako konverzace v Messengeru

Facebook byl vždy o komunikaci uživatelů mezi sebou a společnost se v poslední době snaží dělat maximum, aby komunikaci ještě zjednodušila. Nyní testuje nový vzhled komentářů, které vypadají jako chat v Messengeru.

Je to už nějakou dobu, co jsme psali o tom, že se komentáře začínají ukazovat jako okýnko chatu. Nyní Facebook testuje funkci, v rámci níž se budou komentáře u příspěvků zobrazovat jako bubliny v Messengeru. Spekuluje se, že se společnost možná v budoucnu pokusí přesunout všechny konverzace do Messengeru.

comments-mess

„Neustále pracujeme na tom, aby byl Facebook lepší místo pro konverzování s přáteli, takže testujeme více aktualizací,“ potvrdil nepřímo novinku Facebook.

Jak je vidět, Facebook testuje několik změn, a tak možná časem objevíme ještě něco. Těžko říct, jestli se nějaká funkce probojuje až do ostrého provozu a bude nasazena všem uživatelům.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru