Komenský pláče: Učitelka svedla žáka prostřednictvím Facebooku

Světoznámý pedagog a myslitel Jan Amos Komenský by nejspíš plakal při současném stavu školství. Komenský sice napsal dílo Škola hrou, všechno ale myslel očividně úplně jinak. Další případ, kdy učitelka svedla svého žáka, pochází tentokrát z velké Británie. Stalo se tak prostřednictvím sexy fotografie, kterou si dala pedagožka na svůj facebookový profil.

Clare Horton - učitelka designu

Zkušená učitelka použila ženské zbraně

Třiatřicetiletá zkušená učitelka Clare Horton použila proti svému žákovi klasické ženské zbraně. Stačily jí bohatě černé šaty kombinované s minisukní a opravdu hluboký dekolt. Pohled na své vnady ještě navíc okořenila svůdnou pózou a vysokými podpatky jehlového typu. Fotky s touto pózou poslala šestnáctiletému studentovi přes Facebook.

Láska k učení

Učení muselo jít stranou

Student se zrovna připravoval na závěrečné zkoušky, nicméně odolat takovémuto kalibru se mu nepodařilo. Po zhlédnutí několika fotek neváhal a učitelku navštívil. Divoký sex v obýváku za to v každém případě asi stál. Vše měl student dokonce i s odvozem, jelikož učitelka jej svezla domů. Po cestě ještě navíc nabrala své děti, které jsou stejně staré jako její milenec.

Zdroj: https://www.huffingtonpost.com/2013/11/21/clare-horton-teacher-sex_n_4318528.html

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

  • uplnej vypatlanec

    kvuli tomudle Komensky urcite neplate, jestli kvuli necemu, tak snad kvuli urovni skolstvi u nas po vsech tech reformach … i kdyz mozna se taky rehta a je v pase smichy zlomenej

  • Tomáš Beck

    Tak si paní učitelka užila, a myslím, že kluk taky. Nevidím na tom nic tak špatného. Špatné by to bylo, kdyby klukovi bylo 14 a méně, to už fakt ne. Takhle si jen užili.

Nahoru