Kofola má i letos zamilovaný spot

Stejně jako každý rok, i letos si značka Kofola připravila letní spot o lásce. Tentokrát se scénka odehrává v horolezeckém prostředí.

S tradičním sloganem „Když ji miluješ, není co řešit“ uvádí Kofola nový zamilovaný spot. Zamilované video bylo zveřejněno dne 4. června, přičemž příběh se odehrává na skalách. Spot zhlédnete na televizních stanicích skupiny Nova, Prima, Markíza a JOJ. Objeví se také v kinech, na Facebooku a YouTube.

kofola

Když ji miluješ, není co řešit

Kdo stojí za reklamním spotem?

Pod prací se podepsal Petr Hanousek, který již v minulosti se značkou spolupracoval na několika projektech. Režisérem se stal Vojta Kotek a o produkci se postarala firma Savage. Současně s novou kampaní budou probíhat také aktivity v gastro a retailových zařízeních.

11423990_1129286707088103_4734370128572297069_o

Můžete dostat fešácké obočí

„Ve vybraných hospodách zákazníci dostanou ke dvěma čepovaným Kofolám dárek ve formě nalepovacího obočí. Mohou si vybrat z pěti krasavců, například Praotce či Dřevorubce. V obchodech se objeví dvoulitrové láhve Kofoly Original se speciální letní etiketou a POS materiály, což na reklamu navazuje,“ podotkla Gabriela Krumpholcová z Kofoly.

kofola 2

Kofola pokračuje v tradici a představuje další zamilovaný spot

Letní reklamní kampaň navazuje na jarní kampaň, která se proslavila šišlajícím psem Ftefanem. Cílem jarní kampaně bylo představit novou meruňkovou příchuť Kofoly.

Historie zamilovaných spotů značky Kofola

Již od roku 2001 tato značka představuje zamilované spoty, na které se v následujících videích můžete podívat a zavzpomínat. V loňském roce na realizaci spotu pracoval opět Petr Hanousek.

Dva roky předtím se scéna odehrála na vlakovém nádraží a pod tímto videem se podepsala agentura Saatchi&Saatchi se sloganem: „Když slova nestačí, pomůže láska.“

V roce 2011 se na trh dostala nová Kofola Bylinková, která byla představena v zamilovaném spotu s hlavními hrdiny učitel a žák. Kampaň vytvořila agentura Kaspen/Jung von Matt.

Velice populární je spot z nudistické pláže.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru