Kočka, která jezdí už tři roky tokijským metrem, se stala hitem na Twitteru

Kočka jezdí tokijským metrem minimálně tři roky na trati Seibo Ikebukuro. Spolucestující podotýkají, že je chlupatý pasažér ohleduplný, klidný a tichý. A právě milovníci zvířat se jednou za čas vydají právě na donedávna fádní trať Seibo Ikebukuro, aby se s kočičí celebritou setkali.

Japonsko by se dalo charakterizovat jako země koček, přičemž tato zvířata zde mají vlastní kavárny, školky a ostrov. A rozhodně vás nepřekvapí, že kočka cestující tokijským metrem se stala hvězdou. Spousta cestujících si zvíře fotí a sdílí na sociální síti Twitter. Když přijede metro na stanici, kočka sama nastoupí a vyhledá si vhodné místečko k sezení.

kočka0

Kočka nezabere příliš místa na sedačkách.

Kočka cestuje metrem minimálně tři roky, ale pouze na trase Seibo Ikebukuro. Ostatní linky ji nezajímají. Zajímavé je, že Japonci ještě více než kočky milují čistotu. Zvířata v městské hromadné dopravě by měla být uzavřena v přepravách, aby ostatní neměli oblečení od chlupů. Ale jak to vypadá, dopravní inspektorát nad populárním černým pasažérem zatím přimhouřil oči.

kočka1

Ostatním cestujícím příliš nepřekáží.

kočka3

Dokonce si občas najde kamaráda.

kočka4

A takhle čeká na příjezd metra

Zdroj / Foto: Rocket News 24

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru