Dnes vyšlo 15 článků

Kobe vs. Messi: Kdo s koho

Nejlepší fotbalista planety versus nejlepší basketbalový player? Proč ne, bojovat se sice nebude ani v jednom ze zmiňovaných sportů, což ale rozhodně nevadí! Předmětem souboje je to, kde bude jeden ze zmiňovaných pánů dříve. Obě sportovní celebrity se fotí na různých zajímavých místech. Turkish Airlines chtějí takto nalákat co možná nejvíce lidí na své pravidelné linky mířící do všech možných koutů světa. V každém případě se jim to daří.

Kobe vs. Messi

Podívejte se na video zde

Moskva vs. Čína

Reklama začíná focením Messiho před palácem v Kremlu. Bryant ovšem kontruje fotografií, na níž je zachycen při pózování na Velké čínské zdi. Mesimu to ale nedá a trumfuje dál…

 Kobe Bryant

Potápění a horské hřebeny

Trumfování obou hvězd ale pokračuje pod mořskou hladinou, kde se oba po sobě vyfotí s různými mořskými živočichy. Z vody ale rychle utíkají oba na hory. Messi pěšky, Kobe na rogalu.

 Leo Messi

Z Hollywoodu do Istanbulu

Pánové se musí nutně zastavit i v městě filmových hvězd. To Messimu ale nestačí a vyrazí do Istanbulu. Tam se oba hrdinové střetnou, když se mu do záběru dostane Kobe dříve, než Messi stihne zmáčknout spoušť.

Pak se oba zase rozletí do světa. Samozřejmě s Turkish Airlines chlubící se lety, jež jiné společnosti nevypravují…

Kobe a Messi v Istanbulu

Zdroj: youtube.com, turkishairlines.com

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru