Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Knihobot Dominika Gazdoše spojuje síly s Levnými knihami

Knihobot Dominika Gazdoše spojuje síly s Levnými knihami

O Knihobotu a jeho nesmírných úspěších jsme vás již v minulosti informovali. Po delší době se ozývá s další novinkou – Knihobot propojit své síly s Levnými knihami. Nově budou moci zákazníci vracet své vypůjčené knihy do pobočky Levných knih.

Nejen, že Knihobot dokázal navýšit své tržby až čtyřnásobně, ale chystá se ještě dál – rozšiřuje pole své působnosti až za hranice, na Slovensko. Knihobot funguje jako online antikvariát, v kterém kolují stovky knih. Svým zákazníkům chce být stále blíž a blíž. Proto si pro tento rok, zakladatel Dominik Gazdoš, stanovil 2 stěžejní a ambiciozní cíle. Spojil se s Levnými knihami, kde mohou zákazníci vracet své výpůjčky a dále se chystá po republice rozmístit samoobslužné boxy. V těchto boxem bude možné knihu vrátit a zase si ji vypůjčit.

„Sice posíláme zdarma kurýra na jakoukoliv adresu v Česku, stále se to ale nevyrovná pocitu, že prostě vezmu pět knih a cestou na nákup je nechám v knihkupectví. A pokud chcete mít jistotu, že o vaše knížky bude zájem, můžete nám je dopředu vyfotit – obratem dáme vědět, jestli má smysl je nosit,“ vysvětluje Dominik Gazdoš.

Na pobočce Levných knih jen sdělíte své kontaktní údaje – jméno, email, telefon, číslo bankovního účtu. Knihu, kterou budete do Knihobotu posílat pak nemusíte balit, což bylo v minulosti pro zákazníky překážkou.

Zde je seznam poboček Levných knih, které lze využívat: Brno (Masarykova ulice, OC Královo pole, Futurum, Olympia, Globus Ivanovice.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru