Knife Guyz se nebojí nožů ani smrtelného nebezpečí. Jak vypadá jejich “trénink”?

Máte rádi nože a adrenalin? To neznáte skupinu, která si říká “Knife Guyz”. Ti mají rádi vážně adrenalin a vrhání nožů. Klidně i po sobě. A jak vypadá jejich běžný den? Podívejte se na video…

Určitě znáte skupiny lidí, které se nebojí adrenalinu a nebezpečných triků. Určitě je nazýváte šílenci jen, když chtějí přivázaní skočit z mostu. Ale to v porovnání se skupinou Knife Guyz je slabý čaj. Proč? Tito lidé totiž milují nebezpečné triky s velkými a ostrými noži.

Denní trénink je pro ně rutinou

Věřím, že když s nimi chcete jít krájet cibuli, že se jedná o gastronomický zážitek, neboť se jedná vážně o „extrém“. Všechny jejich kousky jsou velmi rychlé, právě proto jejich triky nejsou „o štěstí“. Jedná se o dlouhodobý trénink, který se posouvá k většímu a většímu nebezpečí, které už je pro ně denním chlebem, chcete-li rutinou.

Jeden omyl může být smrtelný

Nyní je důležité se podívat i na opačnou stranu této věci, což je vážné nebezpečí. Stačí jedna špatná věc a může dojít k poměrně závažnému leckdy i smrtelnému zranění.  Proto i oni, a různí profesionálové v toto oboru nikdy nedoporučují, abyste podobné triky zkoušeli doma, pokud nejste profesionál nebo pokud netrénujete pravidelně.

Fail nebo realita? To je na vás…

Nyní už nechám na vás, zda to budete považovat za opravdové nebo za pouhý trik. 

tricks-with-knives-2 tricks-with-knives-3

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru