Dnes vyšlo 15 článků

Kmart: Kontroverzní reklama na boxerky

Spodní prádlo. To je samo o sobě docela choulostivé téma. Většina reklam je pouhou předváděčkou spodního prádla na tělech krásných modelech či modelů. Nicméně společnost Kmart to pojala úplně jinak.

A to vskutku kontroverzně. Tato reklama dlouhá 55 sekund vyvolala pozdvižení u milionů lidí. Reklama pojmenována „Show Your Joe,“ ve volném překladu tedy „Ukaž svého Pepíka“ začíná záběrem na šest můžu, kteří jsou oblečení ve smokinzích a stojí za malou oponou.

Tedy tak to aspoň vypadá. Lze slyšet cinkání rolniček. Nicméně poté je opona rychle stržena a nás čeká překvapení – muži nemají kalhoty, takže jdou vidět jejich boxerky! Že vám to připadá divné?

Tak to se těšte na to, co teprve bude. Muži totiž začnou dřepovat v rytmu vánoční koledy. Vypadá to tedy, že muži vytváří zvuky pomocí svých varlat. A to se setkává s rozporuplnými reakcemi.

Některým lidem (hlavně můžum) to připadá nechutné, ale ženám to připadá jako vysoce intelektuální dílo, kde jsou navíc…ehm… sexy (vážně) muži. A i proto toto video získalo za týden více než 13 milionů zhlédnutí.

Toto ale není první úspěšná reklama od Kmartu. Již dříve prorazilo se svými reklamami „Ship My Pants“ a „Big Gas Savings.“ První z nich dokonce přesáhla 20 miliónů zhlédnutí. A taky jsou kontroverzní.

Ale trochu jiným způsobem. Humor totiž není v herectví, ale v samotných větách. První věta totiž při rychlém opakování v překladu zní jako „pos*al jsem si kalhoty“ a v druhém videu se objevuje věta „kur*a velké úspory.“

Milovník knížek, počítačových her a anime. Kromě toho si myslí, že člověk by kromě ducha měl rozvíjet i své tělo. Proto se pravidelně věnuje běhání, posilování a několika dalším věcem. Na Objevit.cz vás pravidelně informuje o novinkách z IT.

Komentáře

Nahoru