Kluci a holky, everybody do školky. Rapující blondýna láká teenagery na zahradnické školy

Svaz školkařů se snaží vzbudit zájem o studium na zahradnických středních školách, a proto se rozhodl tento obor propagovat prostřednictvím chytlavého a za chvíli i virálního videoklipu. V hlavní roli je slečna Zálesáková, blondýna s výrazným make-upem a krátkými šortkami, která rapuje o tom, jak je zahradnictví zábava. S refrénem „Kluci a holky, everybody do školky“, který si zapamatuje každý divák, má nalákat budoucí zahradníky do odborných škol. Dvouminutový videoklip, jehož cena se vyšplhala na 32 tisíc korun, byl financovaný z dotací výstavy Flora Olomouc. Ačkoliv je oficiální premiéra naplánovaná na polovinu srpna, napříč sociálními sítěmi se videoklip šíří už nyní.

blondyna

kluci a holky, everybody do školky.

Odbarvená dívka rapem vysvětluje, že na zahradnických školách se studenti nebudou učit zalévat konví. Řečí, která je teenagerům blízká, vysvětluje, že i v oblasti zahradnictví se používají moderní technologie. V závěru videa slečna Zálesáková rapuje několik anglických rýmů A nakonec dostane uznání i učitelů, kteří ji pochválí za to, že si vybrala správný obor ke studiu.

Videoklip sdílelo na svém profilu na Facebooku také Ministerstvo zemědělství České republiky. A během jednoho dne získalo přes 106 tisíc zhlédnutí a přes 760 sdílení.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru