Klávesnice s Bluetooth přenese kancelář do vaší kapsy

Klávesnice s Bluetooth přenese kancelář do vaší kapsy

Čím je náš svět bezdrátovější, tím jsme propojenější. Je to paradox? Na Kickstarteru vzbudil hned v prvním týdnu své existence rozruch projekt, který slibuje, že díky němu budete „jen jeden přehyb od práce“.

Přenosnou klávesnici MyType vytvořil absolvent MIT Brunn W. Roysden. Krásně se vejde do vaší kapsy a pomocí Bluetooth se dokáže propojit s vaším iPhonem, druhou a třetí generací iPadu, iPadem Mini, iPodem Touch, Androidem a tabletem Windows 8. A proč „jeden přehyb od práce“? Klávesnici nosíte s sebou přeloženou v úhledném balíčku, což umožňují přesně do sebe zapadající klávesy.

Komfort běžné klávesnice v kapesním balení

myType se snaží dopřát uživatelům veškerý komfort, který mají obvykle spojený s užíváním běžné klávesnice. Rozbalená myType je dlouhá asi 30 cm a obsahuje microUSB port pro nabíjení. Baterie vydrží až osm hodin a většina povrchu klávesnice je voděodolná. Bezdrátové spojení je možné až do vzdálenosti 10 metrů.

Pokud byste chtěli zajímavý projekt podpořit, můžete si klávesnici objednat za 59 dolarů v bílé, černé, modré, zelené nebo růžové barvě. Projekt už na Kickstarteru vybral dvojnásobek požadované sumy 10 000 dolarů a pořád mu ještě zbývá 30 dní.

Zdroj: https://mashable.com/2013/07/02/mytype-bluetooth-keyboard/

Zdroj obrázku: https://mashable.com/2013/07/02/mytype-bluetooth-keyboard/

Komentáře

Nahoru