Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Klávesnice Genius KB-G200: Klávesnice na hraní za skvělou cenu

Společnost Genius uvádí na náš trh novou klávesnici Genius KB-G200. Tuto novou klávesnici za skvělou cenou uvítají především začínající hráči nebo ti, kteří rádi po práci relaxují hraním her.

Klávesnice Genius KB-G200 je díky tichému chodu kláves vhodná domů i pro práci v kanceláři. Vysoce odolný laserový potisk kláves s CZ a SK layoutem tak dlouhodobě vydrží bez nepříjemného vytrácení potisku. Přesnou odezvu stisknutých kláves bez chyb zaručuje technologie Anti-ghost, která umožňuje stisknout až šest kláves současně aniž by došlo k chybě. Tato technologie je pro hráče velice důležitá zejména při hraní akčních FPS titulů.

Součástí balení klávesnice Genius KB-G200 jsou také červené vyměnitelné klávesy, sloužící pro lepší orientaci na klávesnici při hraní her. Je tak k dispozici 8 nejčastěji používaných herních kláves, a to šipky a písmena „WASD“.

U elegantního černo-červeného designu bylo pamatováno i na praktičnost a nehody, které se při hraní her stávají, a tak je klávesnice je odolná proti polití.

Specifikace:

Provedení Černo-červené
Připojení USB
Anti-ghost 6 kláves
Layout CZ a SK
Rozměry 451 x 177 x 29 mm
Součást balení Klávesnice KB-G200, osm červených kláves, vytahovač kláves

Doporučená koncová cena produktu Genius KB-G200 činí: 280,- s DPH
Na zařízení se vztahuje záruka výrobce 24 měsíců.

Oficiální stránky výrobce: www.geniusnet.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru