Tisková zpráva: Klára Follová se vrací do TV Nova jako kreativní producentka

Klára Follová se vrací do TV Nova jako kreativní producentka

Na televizi Nova se vrací Klára Follová. Jako kreativní producentka posílila tým Michala Reitlera, který na Nově od loňského roku zastává pozici ředitele vývoje obsahu. Na starost bude mít hranou tvorbu pro lineární vysílání i SVOD platformu Voyo.

„Na Nově mám dlouhou historii. Pracovala jsem na opravdu širokém spektru pořadů a jsem nadšená, že se nyní můžu podílet na nové etapě výroby, která divákům přinese obsah, který od nás doposud nečekali,“ uvedla Follová.

Follová má za sebou dlouholeté působení v televizi Nova a její mateřské korporaci CME. Pro Novu produkovala zejména primetimové pořady – například Kriminálku Anděl IV, Gympl s (r)učením omezeným nebo obnovenou verzi pořadu Chcete být milionářem? Podílela se také na legendárním sitcomu Comeback. V rumunské televizní jedničce PRO TV, která stejně jako Nova spadá pod CME, dohlížela na výrobu velkorozpočtové reality show Farma. Za sebou má také produkování přímých televizních přenosů (TýTý), magazínů (ESO), reklam a mnoha krátkých filmů z ČR i zahraničí.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru