KIWI P1: Snadno použitelný laserový dálkoměr

Rychlé a snadné měření už dávno není sci-fi. KIWI P1 je přesný, rychlý a snadno použitelný dálkový měřící nástroj ideální pro plánování interiérového designu, stavbu, nákup nábytku pro bydlení atd. Měření ještě nikdy nebylo jednodušší!

k2vpefttyvbegzgrxijv

KIWI P1 je úspěšným startupovým projektem, který se v nedávných dnech objevil na crowdfundingovém webu Indiegogo. Jedná se o luxusní měřící nástroj, který ocení stavaři, designéři, ale třeba také lidé, kteří se chystají koupit do svého bytu nový nábytek. Již nebude nutné chodit po bytě s metrem a bát se nepřesností. Měření jednotlivých vzdáleností s KIWI P1 je maximálně snadné a přesné.

Dokonalý přístroj vše v jednom

KIWI P1 je laserový dálkoměr, který měří vzdálenosti až s ohromující přesností, a to +-2 mm. Pomocí jednoho tlačítka je možné přepínat mezi jednotlivými režimy. KIWI P1 je dokonalý měřící přístroj „vše v jednom“.

pfqj0yctpsh3r7cpqetw

Pomocí jediného tlačítka je možné přístroj vypnout a zapnout, pozastavit, zapnout režim automatického načtení nebo změnit měrnou jednotku (stopy/mm).

Měření těžko dostupných míst

KIWI P1 slouží také k měření těžko dostupných míst. Stačí umístit přístroj do počátečního bodu a zvolit režim automatického načtení. Pak přejděte ke koncovému bodu. Údaje o měření budou k dispozici do 10 sekund.

https _media.giphy.com_media_l1J9QJkuYPJsdDCHC_giphy

Kde koupit KIWI P1?

Měřící přístroj je nyní možné zakoupit za zvýhodněnou cenu přímo na Indiegogo, a to za 29 USD, tedy cca 610 CZK.

zdroj/foto: indiegogo

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru