Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Kiwi.com oznámila jmenování Golana Shakeda na pozici komerčního ředitele

Kiwi.com oznámila jmenování Golana Shakeda na pozici komerčního ředitele

Česká technologická společnost a vyhledávač dopravních spojení Kiwi.com jmenovala Golana Shakeda novým komerčním ředitelem (CCO) společnosti. 

V nové roli se zaměří především na budování dlouhodobé obchodní strategie Kiwi.com. Zodpovídá za postavení značky na trhu, dohlíží na rozvoj a upevňování vztahů se zákazníky
a globálními partnery. Příchodem Golana Shakeda posiluje Kiwi.com také dlouhodobou vizi společnosti stát se prvním virtuálním globálním superdopravcem, která byla oznámena na konferenci Phocuswright v listopadu 2019, na níž byla Kiwi.com udělena cena veřejnosti.

„Mám velkou radost, že se k týmu Kiwi.com připojila tak výrazná osobnost, jakou Golan bezesporu je. Věřím, že jeho dlouholeté a velmi pestré zkušenosti v oblasti budování silných spotřebitelských značek budou neocenitelným přínosem k dosažení naší vize,“řekl Oliver Dlouhý, CEO Kiwi.com.

„Z příchodu do Kiwi.com jsem opravdu nadšený a těším se na spolupráci s týmem, kterému se daří rozvíjet cestování inovativním způsobem a nebojí se posouvat jeho hranice,“ komentuje Golan Shaked, CCO Kiwi.com

Před příchodem do Kiwi.com Shaked působil jako CCO hudební služby Deezer. Dříve také zastával pozici ředitele skupiny bwin.party Digital Entertainment. Ve společnosti Celtick Technologies v roli viceprezidenta zodpovídal za marketing a komunikaci a jako viceprezident marketingu také působil ve společnosti TIN.tv. Shaked je držitelem titulu MBA z New York Institute of Technology a BA titulu v oblasti marketingu a komunikace.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru