Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Kiwi.com má nového ředitele pro IT bezpečnost, stal se jím Jan Kubíček

Kiwi.com má nového ředitele pro IT bezpečnost, stal se jím Jan Kubíček

Kiwi.com v lednu jmenovala Jana Kubíčka (41) do nové pozice Director of Security, ve které se zaměří na bezpečnostní IT aktivity a jejich podporu ve společnosti.

Nová pozice byla vytvořena v reakci na rychlý růst firmy i možných překážek a možných rizik, které s sebou přináší. Kubíček tak bude mít na starosti například ochranu citlivých dat, duševního vlastnictví či řešení případného výpadku služeb. V oblasti IT bezpečnosti působil po většinu svého pracovního života, významné zkušenosti nasbíral v bankovním a poradenském sektoru

„Mám radost, že jsem se stal součástí společnosti Kiwi.com, která dnes velmi dynamickým způsobem mění podobu cestování. Většina rychle rostoucích organizací časem zjistí, že neformální procesy je třeba nahradit přísnějšími bezpečnostními kontrolami. Nastavit striktní pravidla je snadné, nicméně mým cílem je vytvořit takové procesy, které ochrání vše, co bylo doposud v Kiwi.com vytvořeno, a současně nenaruší přirozené fungování společnosti. Věřím, že se nám to podaří a bezpečnostní politiku Kiwi.com dovedeme k dokonalosti,“ popisuje Jan Kubíček.

„Jsme nadšení, že můžeme Honzu přivítat na palubě. Společně s našimi týmy vytvoří a následně implementuje bezpečnostní strategii tak, aby veškerá data společnosti i pasažérů zůstala zabezpečena na vysoké úrovni, komentuje nástup Kubíčka David Pavlík, CIO Kiwi.com.

Kiwi.com denně zpracuje až 33 tisíc požadavků, které obsahují vysoký počet údajů o cestujících, kreditních kartách a dalších obchodních informací. Kubíček v nové roli také zaštítí bezpečnou výměnu dat Kiwi.com s partnerskými společnostmi.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru