Kite, nástroj, který usnadní práci každému programátorovi

Patříte mezi vášnivé programátory? V tom případě určitě oceníte nástroj Kite, který dokáže integrovat do vašeho editoru vyhledávací funkce z internetového prohlížeče. Díky tomuto nástroji už nebudete muset zbytečně trávit hodiny hledáním navazujících informací nebo částí kódů na internetu.

Tento nástroj dokáže do vašeho editoru integrovat  vyhledávací funkce internetového prohlížeče a při psaní kódu v přehledném rozhraní vám rovnou nabídne navazující, vyhledané příkazy a funkce, které pravděpodobně budete chtít napsat. Kite je zároveň schopen opravit základní chyby při přepisu, což ocení určitě každý programátor.

Kite je jeden z nejoblíbenějších projektů na Product Huntu

Prozatím se dá tento nástroj sehnat v Betaverzi a na Product Huntu patří mezi jeden z nejoblíbenějších projektů v posledních měsících, který dokonce zaujal i několik investorů včetně zakladatelů PayPalu, Dropboxu a WordPressu.

Pokud vás tento nástroj zaujal, můžete ho prozatím využít pouze pro propojení s Terminalem a iTerm na OS X a dalšími editory jako Atom, Sublime Text, vim, emacs nebo PyCharm.

kite-850x468

Zdroj: Czechcrunch

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru