Dnes vyšlo 15 článků

Kinetické svítící sochy – nedají vám spát

Tyto kinetické lampy od korejského umělce Choe U-Ram vás očarují. Jakmile se na jednou podíváte, budete se na ně muset dívat pořád. Tyto nasvícené, velmi zdobené sochy napodobují formy života a pohyby, které objevíte v přírodě. Choe používá různé kovy, motůrky a převodovky k přesné kontrole pohybů. Podívejte se na jeho velkolepá díla.

Choe, korejský umělec, se proslavil svými neobyčejnými svítidly. Pro svou práci používá různé motůrky, kovy, převodovky, CPU desky a další. Vyrábí stroje s dokonale kontrolovaným pohybem. V těchto strojích můžete pozorovat zřejmou inspiraci v různých formách života, které objevíte v přírodě. Jeho umělecká díla jsou tak složitá, že sběratelům a galeriím musí být dodávána i s manuálem.

zdroj: thisiscolossal.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru