Kinetické svítící sochy – nedají vám spát

Tyto kinetické lampy od korejského umělce Choe U-Ram vás očarují. Jakmile se na jednou podíváte, budete se na ně muset dívat pořád. Tyto nasvícené, velmi zdobené sochy napodobují formy života a pohyby, které objevíte v přírodě. Choe používá různé kovy, motůrky a převodovky k přesné kontrole pohybů. Podívejte se na jeho velkolepá díla.

Choe, korejský umělec, se proslavil svými neobyčejnými svítidly. Pro svou práci používá různé motůrky, kovy, převodovky, CPU desky a další. Vyrábí stroje s dokonale kontrolovaným pohybem. V těchto strojích můžete pozorovat zřejmou inspiraci v různých formách života, které objevíte v přírodě. Jeho umělecká díla jsou tak složitá, že sběratelům a galeriím musí být dodávána i s manuálem.

zdroj: thisiscolossal.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru