Tisková zpráva: Kinder podpoří zimní olympiádu dětí a mládeže 2016

Kinder podpoří zimní olympiádu dětí a mládeže 2016

Olympiáda dětí a mládeže každoročně přináší mladým talentovaným sportovcům atmosféru opravdových olympijských her, včetně slavnostních ceremoniálů, zapálení olympijského ohně, přísahy či soužití v olympijské vesničce. Právě tuto atmosféru se letos poprvé rozhodla finančně podpořit za společnost Ferrero také značka Kinder. V době konání zimní ODM v Ústeckém kraji tak budou návštěvníci moci potkat například i maskota Kinderino.

„Máme radost, že jsme se mohli se značkou Kinder zapojit do této velké akce, která sdružuje tolik aktivních mladých sportovců. Společnost Ferrero se dlouhodobě věnuje programu pro podporu aktivního životního stylu – Kinder+Sport. Spojení s Olympiádou dětí a mládeže byl další krok k rozvoji tohoto programu v České republice a věřím, že s podporou budeme pokračovat i v dalších ročnících,“ komentuje sponzorství olympiády Jana Špačková, Brand Manager značky Kinder.

Společnost Ferrero se rozhodla pracovat s uznávanými a kvalifikovanými partnery po celém světě, kteří garantují schopnost rozvíjet specializované programy navržené pro děti se vzdělávacím zaměřením. Kinder+Sport je dnes globální a zodpovědný projekt vyvinutý Ferrero Group, zaměřený na podporu fyzické aktivity u mladých generací. Tento projekt byl navržen jako prevence a předcházení sedavého způsobu života, který významně přispívá k obezitě. Cílem Kinder+Sport je zvýšení úrovně fyzické aktivity mezi mladými generacemi po celém světě. Dává jim možnost rozvíjet dovednosti a je schopen pomoci získat správné chování, sociální a etické postoje.

Olympiáda dětí a mládeže (ODM) je jedinečný projekt Českého olympijského výboru probíhající již od roku 2003 v různých krajích republiky. Za tu dobu se stala klíčovou sportovní událostí pro žáky základních a středních škol, jež je motivuje v další sportovní kariéře a účasti na mnohých prestižních sportovních událostech. Rok 2016 bude již sedmým ročníkem zimní Olympiády dětí a mládeže, jenž bude probíhat od 17. do 22. ledna 2016 v Ústeckém kraji. Mladí sportovci si budou moci zasoutěžit celkem v 8 disciplínách (alpské lyžování, snowboarding, akrobatické lyžování, běžecké lyžování, hokej, biatlon a rychlobruslení) a v olympijském domě v Městském divadle v Chomutově budou navíc probíhat dvě doprovodné soutěžní disciplíny, mezi něž patří disco dance a šachy.

Štítky: , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru