Kim Kardashian je na titulní straně časopisu Forbes

Kim Kardashian se objevila na titulní straně prestižního časopisu Forbes. Tentokrát nešlo o sex-appeal televizní hvězdy. Arménská kráska, která je proslulá především svou tváří a neposkvrněnou postavou, se stala podle časopisu Forbes novým mobilním magnátem.

Kim Kardashian v červnu roku 2014 vypustila do světa mobilní hru zvanou Kim Kardashian: Hollywood, ve které si hráč vytvoří vlastní osobnost a spřátelí se s Kim. Aplikace, která má už 45 milionů stažení, vygenerovala už 160 milionů dolarů v příjmech.
 

Bohyně, která zakotvila u konfekční velikosti 42, se objevila tento rok v první stovce v žebříčku Forbes Celebrity.

„Jsem skutečně zaujatá technologickým světem. Začala jsem trávit spoustu času v San Franciscu. Uvědomila jsem si, že se chci příští etapu mé kariéru věnovat tomuto,“ dodala Kim.

Zdroj: High Snobiety

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru