Dnes vyšlo 15 článků

Kikina Pisová: Budu mít nejvíce přátel v ČR!

Kikina Pisová: Budu mít nejvíce přátel v ČR!

Na Facebooku se v poslední době šíří rychlostí blesku upozornění na uživatele jménem Kikina Pisová. Možná Vám ji již někdo navrhl jako možného přítele a možná již teď ji má někdo z vašich přátel také přidanou. Tento účet se totiž dle jeho popisku snaží o vytvoření rekordu v počtu přátel a momentálně jich drží bezmála 900. Můžeme se jen dohadovat, zda-li je tento účet skutečně reálný nebo jen vymyšlený a jeho vlastník má svůj účet zcela někde jinde. Možné to je, stejně jako to, že účet vlastní reálná osoba a je její primární.

Kikina Pisová se může chlubit bezmála 900 přáteli. Jen za dobu psaní tohoto článku jí přibylo více jak 40 přátel, proto již teď bude číslo zcela jiné. Včetně Vašich přátel totiž i sama posílá žádosti o uložení do přátel a tak se „přátelí“ se stovkami dalších uživatelů na Facebooku.


Náhled profilu Kikiny Pisové na Facebooku.

Kikina se tak tedy dostává do přátel stovek lidí. Sama zasílá žádosti a chlubí se textem vysvětlujícím její účet:

Na tomto účtě je český rekord ;)
Prosím všechny, aby mě navrhovali svým přátelům a podíleli se na rekordu ;)
Díky moc všem :)

V profilu není vyplněného nic zajímavého. Je sice uvedený datum narození Kikiny (08.03.1989) a po uložení do přátel se objeví i její email na Seznamu.cz.

[poll id="38"]

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru