Dnes vyšlo 15 článků

Kiki challenge: “Kiki do you love me?”

Kiki challenge: “Kiki do you love me?”

Celý internet ovládla taneční videa na novou skladbu amerického rapera Drake. Dívky z celého světa tančí vedle rozjetého vozu a nachávají se natáčet. Policie to vnímá jako velký problém.

Patříte-li k lidem, kteří jsou neustále připojeni na sociální sítě, nemohli jste si nevšimnout rozmáhajícího viralu, který způsobil americký raper Drake. Jeho nová píseň In My Feelings neměla ještě ani oficiální videoklip a už se stala hitem. Právě na tuto skladbu začali dívky z celého světa natáčet krátká videa, která následně sdílely na sociální sítě, především na Instagram. Předmětem každého videa je část skladby, kde Drake zpívá „Kiki, do you love me?“. Právě od této věty je odvozena název celosvětové challenge.

kiki

Na skladbu natáčejí dívky po celém světě taneční svariaci, která je pokaždé jinak ztvárněna. Nicméně společným znakem všech videí jsou dívky vystupující z auta, nechají otevřené dveře a řidič je za pomalé jízdy natáčí, jak tančí. Pokud se tato challenge nenatáčí na bezpečném místě, kde nejezdí moc automobilů, je to v pořádku. Ale policie po celém světě je v pozoru a snaží se tomuto trendu zabránit. Mnohdy je to totiž velmi nebezpečné. Pro odlišnost lidé udělají všechno. Vymýšlí různé nové věci, které by jejich video odlišily a přilákali více diváků. Například vystoupí z auta za velký rychlosti nebo vůz sami řídí, vystoupí z něj a během natáčení vůz nikdo neovládá.

Všechna natočená videa naleznete pod jednotným hashtagem #InMyFeelingsChallenge. Sledováním těchto videí můžete strávit celý den a stejně neshlédnete všechny. Tanec vznikl tak, že ho známý internetový komik Shiggy nahrál na svůj instagramový profil. Následně se začali přidávat další lidi a viral je na světě.

Zdroj, text/foto: standard.co.uk

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru