Kickstarter #1: The Keyboard Waffle Iron – vaflovač ve tvaru klávesnice

Indiegogo a Kickstarter jsou dva nejsilnější americké portály, kde lidé prezentují své originální nápady. Často se tam však objevují pozoruhodné projekty, které si pak získají pozornost celého internetového světa. Nyní se na Kickstarteru objevil také jeden opravdu povedený – vaflovač ve tvaru počítačové klávesnice.

Zajisté netřeba představovat americký Kickstarter, který lze považovat za jakousi líheň nových perspektivních projektů a nápadů. Leckdy se na tomto portálu objeví i projekty, které se stanou během několika málo dní hitem internetové scény. Za zmínku stojí například proslulý bramborový salát, na který se vybralo přes jeden milion korun. Salátem to však nekončí, během roku se objevili i další projekty, které se zapsaly do internetové historie.

Vaflovač ve tvaru klávesnice

Nám se však zalíbil ten nejnovější – klávesnicový vaflovač. Tento unikátní projekt Chrise Dimina si na sebe již nyní vydělal přes 65 tisíc dolarů a dle zakladatelů se jedná o pěkné designové řešení pro milovníky vaflí, gamery, kódery, bloggery, hackery apod. Prostě pro všechny “bojovníky, kteří jako svůj nástroj používají klávesnici”. A co můžete získat jako válečnou kořist?
7adbe0d75596537ba14939de9bcb0220_large
Je pravda, že je to blbost, ale z druhé strany – kdo se může pochlubit tím, že má vafle jako klávesnici? Navíc celý vaflovač je přenosný, univerzální, odolný a to nejdůležitější – dokáže udělat vynikající, perfektně křupavé, dokonale ve tvaru klávesnice.
50c98a449a49ad28b306aa4deaa2d225_large

Elegantní průmyslový design

Za posední 2 roky vznikl nespočet 3D nákresů a modelů, které tak daly vzniknout plně funkčnímu prototypu s jednoduchým a elegantně průmyslovým designem.

Jednoduchý způsob, jak udělat do pěti minut vafle

A jak udělat klávesnicové vafle? Je to neuvěřitelně jednoduché a na přípravu vynikajících vaflí vám zabere pouhých 5 minut.
d36b0c031c47c560749a5c3d9897cb3e_large
 

Geniální nápad vznikl na škole

Jak jsme již zmiňovali, faunderem projektu The Keyboard Waffle Iron je Chris Dimino – brooklynský grafik a designér, absolvent School of Visual Arts, kde také vznikala celá myšlenka projektu. První prototyp vznikl z psacího stroje… 
03883ccdc2c8d1e5f169b383fb6f4d20_large
Třeba se vaflovač tohoto tvaru dostane za nedlouho na pulty našich oblíbených supermarketů. Pokud vás zajímá více, nezapomeňte navštívit Kickstarter.

Komentáře

Nahoru