Dnes vyšlo 1 článků

Kickstarter má oficiální appku pro Android

Kickstarter je internetový portál, který slouží ke crowdfundingovému financování kreativních projektů. Spousta nadějných nápadů upadá do zapomnění, neboť lidé nemají dostatečný kapitál pro jejich realizaci. Z tohoto podnětu vznikla internetová platforma Kickstarter, která nyní představuje oficiální aplikaci pro Android.

Prostřednictvím nové aplikace, která je prozatím dostupná pouze pro systém Android, můžete prohlížet aktuální projekty. Pakliže vás některý zaujme, můžete ho finančně podpořit. Mobilní aplikace potěší každého startupistu, který se snaží prostřednictvím Kickstarteru získat potřebné množství financí. A současně druhá strana, která se snaží perspektivní startupy podporovat, ocení snadnější prohlížení a vyhledávání projektů.

Kickstarter poskytl možnost zafinnacovat již 100 000 projektů

Kickstarter má vlastní appku.

Aplikace funguje perfektně a její ovládání je intuitivní. Můžete si prohlížet a filtrovat jednotlivé projekty, případně ty zajímavé podpořit. V aplikaci dokonce najdete kompletní historii vašich aktivit. Kickstarter plánuje doplnění nových funkcí pro společnosti prezentující své projekty. Budou moci upravovat informace na svých stránkách pomocí chytrého telefonu a aplikace.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru