Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Kickstarter má 2 miliony dolarů na molekulární skener SCiO

Společnost Consumer Physics získala na internetové platformě Kickstarter za méně než 30 dní 2 miliony amerických dolarů v kampani pro molekulární skener SCiO

– Přenosný molekulární skener přilákal více než 10 000 příznivců, kteří pomohou vybudovat první databázi fyzických látek

Společnost Consumer Physics dnes oznámila, že kampaň na internetové platformě Kickstarter pro přenosný molekulární skener SCiO, který umožní zákazníkům lépe pochopit fyzický svět, přinesla více než 2 000 000 amerických dolarů za méně než 30 dní a od více než 10 000 příznivců. SCiO je v současné době pátá nejvíce podporovaná technologická kampaň v historii platformy Kickstarter a do jejího ukončení zbývají ještě více než dva týdny.

Fotografie – https://photos.prnewswire.com/prnh/20140530/92931

“Chtěl bych vyslovit velké poděkování všem, kteří náš projekt podpořili,” řekl Dror Sharon, generální ředitel společnosti Consumer Physics. “To nadšení nás uchvátilo a moc se těšíme na to, až začneme lidem pomáhat objevovat svět kolem nich.”

K dnešnímu dni získala společnost Consumer Physics rovněž podporu od více než 600 vývojářů, hackerů, tvůrců a výzkumníků, kteří se přihlásili, že vytvoří své vlastní aplikace a faktory pro SCiO. Po dosažení tohoto mezníku společnost Consumer Physics rovněž oznámila novou odměnu pro příznivce: první nekomerční aplikace pro SCiO, kterou firma vytvoří, bude poskytnuta všem příznivcům na platformě Kickstarter doživotně zdarma.

Další informace o Consumer Physics a SCiO, naleznete na internetových stránkách pro crowdfundingové financování (způsob získávání peněz formou sbírky na určitý projekt) skeneru SCiO Kickstarter, internetových stránkách společnosti Consumer Physics na a adrese https://www.consumerphysics.com/myscio.

O společnosti Consumer Physics

Cílem společnosti Consumer Physics je přinést lidem nástroj, který by jim pomohl lépe pochopit fyzický svět. Prvním produktem společnosti je SCiO, dostupný a tenký molekulární senzor, který byl představen na platformě Kickstarter v dubnu letošního roku. Společnost založili v roce 2011 Dror Sharon a Damian Goldring a je zaštítěna firmou Khosla Ventures (https://www.khoslaventures.com). Mezi první investory patří rovněž Dov Moran, zakladatel společnosti Comigo, televizní platformy budoucnosti (https://www.comigo.com) a vynálezce USB flash disků, a další přední investoři, kteří investují do začínajících projektů. Společnost Consumer Physics získala rovněž finanční prostředky prostřednictvím platformy OurCrowd, hybridní VC-equity (venture capital – středně až dlouhodobý kapitál investovaný formou kapitálového vstupu do společnosti) – crowdfundingové platformy (https://www.ourcrowd.com).

Další informace naleznete na internetové adrese: https://www.consumerphysics.com/myscio.

Společnost můžete sledovat i na sociálních sítích:

•Twitter: https://twitter.com/my_scio

•Facebook: https://on.fb.me/RPNt2N

KONTAKT:

Andrew Karl

Triple Point PR pro společnost Consumer Physics

Email : akarl@triplepointpr.com

Tel : 415-955-8500

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru