Dnes vyšlo 1 článků

Kickstarter #70: Bunda na nohy má docela úspěch

Většina startupů se svým nápadem snaží vyřešit nějaký problém. Tým, který stojí za Legs Jacket (bundou na nohy), se pokusil vyřešit ten šílený problém, že si musíte sundat boty, kdykoliv si chcete obléknout kalhoty.

Legs Jacket jsou klasické nepromokavé kalhoty, které však mají na každé noze zip. Díky tomu si je obléknete bez sundávání bot.

giff

Je to v podstatě dost šílené. Autoři počítají s tím, že budete kalhoty opravdu nosit jako bundu – takže budete mít ještě jednu vrstvu kalhot pod nimi. Kalhoty se hodí na golf, kolo, lyže, výšlap do hor či rybaření, prakticky na všechny venkovní aktivity. Jsou inspirované skandinávským počasím, nepromokavé a teplé.

kalhoty

Ušetří vám 77,5 % času

Autoři dokonce provedli srovnání, podle kterého je nasazení bundy na nohy daleko rychlejší, než když si oblékáte normální kalhoty.

tabulka

Co víc dodat. Snad jen že vás tahle legrácka vyjde na 129 dolarů (3 000 korun), respektive 150 dolarů (skoro 4 000 Kč), až bude v běžném prodeji. Na Kickstarteru se jim neuvěřitelně daří. Do konce zbývá ještě pár dní, cílová částka však byla už několikanásobně překročena. Asi je na světě dost lidí, kteří jsou líní si sundávat boty.

the-legs-jacket

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru