Kickstarter #66: OrgasMe! První, kdo má orgasmus, prohrává

OrgasMe! je úspěšný projekt na crowdfundingovém portálu Kickstarter.com, kde se snažil získat 20 tisíc dolarů. Nicméně ještě 15 dní před koncem přesáhl požadovanou hranici a na svém kontě má už téměř 38 tisíc dolarů. Ve své podstatě se jedná o karetní hru pro dva až šest hráčů, ve které prohrává ten, kdo má první orgasmus.

Vyhnout se orgasmu není snadné. Záleží na tom, jak moc se budou ostatní hráči snažit, aby vás uspokojili. Nespornou výhodou je, že hráči nedostanou žádnou pohlavní nemoc a hráčky nezůstanou těhotné. OrgasMe! slibuje zábavu bez riskování.

Strategická hra plná humoru

Karetní hra se skládá z velkého množství podivných a legračních situací, které budou stimulovat vaši fantazii. V sadě 110 karet je celkem 60 ilustrovaných událostí, 30 zvláštních schopností, 15 preferencí, 16 reakcí a 4 nepředvídatelné události.

Volba preferencí určuje intenzitu reakce na různé druhy akcí. Získáte zvláštní schopnosti, které ovlivní způsob, jak se budete bránit či napadat ostatní hráče. Chytré využití akcí může průběh hry otočit. A pokaždé, co narazíte na událost, nastane vzrušení. Hra je zábavná a rychlá. Během 5 minut se ji naučíte a 25 minut hrajete.

Jak hra funguje?

1. Připravte si OrgasMeter

OrgasMeter, který vytvořili vědci, měří, jak je člověk nadržený. Revoluční kartonové zařízení zvané OrgasMeter zobrazuje, jak je člověk nadržený v jednotkách 1 Horn. Překročení měřícího rozsahu znamená, že máte orgasmus.

2. Vyberte si preference

Vyberte si 4 náhodné preference a z nich si vyberte pouze 2. Jedná se o velice důležité rozhodnutí, protože každá karta preference znamená jedinečnou dovednost, která ovlivňuje způsob, jak budete hrát. Vaše preference také určí, na jaké druhy akcí jste nejvíce náchylní a podobně.

3. Začněte hrát

Když vás někdo napadne kartou s akcí, zvyšuje se vaše nadrženost o 1 Horn. A jakmile dojde k vrcholu, máte orgasmus a prohráváte.

Zdroj: Kickstarter

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru