Dnes vyšlo 15 článků

Kickstarter #65: Basslet vám dávkuje beaty a basy rovnou do těla

Chytré hodinky, náramky, tetování, kamery a všechno možné, co se dá nosit na těle, je v dnešní době docela normální. My už se po tom, o čem všem jsme psali, nedivíme vůbec ničemu. Ale tohle jsme ještě fakt nikdy neviděli. Basslet je reproduktorem, který vám dávkuje beaty a basy rovnou do těla.

Basslet vypadá jako náramek, připevníte si ho na zápěstí a on začne vibrovat ve symbióze s hudbou, kterou posloucháte. Vydrží běžet až 6h bez nabíjení a vaše okolí nebude mít ani tušení o tom, že ten náramek něco dělá.

basslet

Jay Donovan se pro TechCrunch podělil o zkušenosti, jaké to je mít ho na ruce. Nejdřív se prý vibrace zdají docela silné, ale jakmile je vnímáte spolu s hudbou, přesunou se do pozadí. Podle jeho slov to není, jako když stojíte v klubu pod reprobednou, ale přidává to hudbě tělesný pocit. Prostě cítíte hudbu.

basslet2

Lidé jsou nadšení

Naprosto všichni, kteří si náramek vyzkoušeli, jsou nadšení, a podle toho vypadá i kampaň na Kickstarteru. Žádali 50 000 euro, za dva dny vybrali dvojnásobek. Kampaň zatím stále běží, ale už je tedy jasné, že projekt spatří světlo světa. První hudební nadšenci obdrží svůj Basslet v prosinci letošního roku za v přepočtu 2700 Kč.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru